Συνάντηση με τον Περιφερειάρχη Κρήτης κ. Σταύρο Αρναουτάκη, τον Αντιπεριφερειάρχη Χανίων κ. Νικόλαο Καλογερή και την Προϊσταμένη Δ/νσης Τεχνικών Έργων Περιφερειακής Ενότητας Χανίων κ. Ελένη Δοξάκη, πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στην Αντιπεριφέρεια Χανίων από τον Σεβασμιώτατο Ποιμενάρχη μας κ.κ. Δαμασκηνό, ο οποίος συνοδευόταν από τον Θεοφιλέστατο Επίσκοπο Δορυλαίου κ.κ. Δαμασκηνό και τον Υπεύθυνο Οικονομικών του Ιδρύματος Εκκλησιαστική Διακονία της Ιεράς Μητροπόλεως Κυδωνίας και Αποκορώνου κ. Ευστράτιο Χατζηδάκη.
![](https://www.imka.gr/wp-content/uploads/2020/06/A4C0EFA8-26F5-49DF-9485-C887F46EE351-660x330.jpeg)