Η Ιερά Μητρόπολη Κυδωνίας και Αποκορώνου και η ενορία Αγίου Νεκταρίου Χανίων ενημερώνει ότι λόγω της αθρόας προσέλευσης κόσμου και λόγω της παράκλησης πολλών πιστών η εικόνα της Παναγίας του Τιχβίν θα παραμείνει στον Ιερό Ναό Αγίου Νεκταρίου Παχιανών έως και την Κυριακή 17 Νοεμβρίου.
Η Ιερά Μητρόπολη καλεί “όλο τον πιστό λαό του Θεού να έλθει να αντλήσει δύναμη και κουράγιο από την παρουσία της Παναγίας μας”
![](https://www.imka.gr/wp-content/uploads/2019/11/4DC1E773-FBE9-4F6B-BD0C-D31594C97E0A-660x330.jpeg)