Με αυτόν τον ψυχωφελή τίτλο ξεκινούν σήμερα τα τέταρτα Χαραλάμπεια στην πολυπληθεστάτη Ενορία της Μητροπόλεως μας, τα Λενταριανά, τα οποία εμπνεύστηκε ο μακαριστός ιερέας Εμμανουήλ Γεωργιακάκης τελώντας τα για πρώτη φορά πρίν τέσσερα χρόνια και που τα συνέχισε με αγάπη ο Θεοφιλέστατος Επίσκοπος Δορυλαίου κ. Δαμασκηνός, πλουτίζοντας και συντονίζοντας τα και κάνοντας τα θεσμό πλέον όπως πολύ όμορφα γράφει στον πρόλογο του νέου προγράμματος ο Σεβασμιώτατος Ποιμενάρχης μας κ.κ. Δαμασκηνός.
![](https://www.imka.gr/wp-content/uploads/2020/01/F538068D-EB97-4750-AE54-9FDE99AB7D97-660x330.jpeg)